Postadres

Secretariaat Coöperatie Flevolands Agrarisch Collectief U.A.
Gruttoweg 2
3897 LT Zeewolde
info@flevolandsagrarischcollectief.nl
KvK-nummer: 62242326

Werkorganisatie

Werkorganisatie

Bestuur

 

Dagelijks Bestuur

Voorzitter Coby Dekker- van den Berg voorzitter@flevolandsagrarischcollectief.nl
Secretaris Mark Geling secretaris@flevolandsagrarischcollectief.nl
Penningmeester Harry Schreuder penningmeester@flevolandsagrarischcollectief.nl
 

Bestuur

algemeen lid Frans van Aart frans.van.aart@flevolandsagrarischcollectief.nl
algemeen lid Arnold Michielsen (namens LTO-Noord) arnold.miechielsen@flevolandsagrarischcollectief.nl
algemeen lid Jan Groot jan.groot@flevolandsagrarischcollectief.nl
 

Werkorganisatie

Coördinator Wim Stegeman coordinator@flevolandsagrarischcollectief.nl
Medewerker beheer Herman van de Wal beheer@flevolandsagrarischcollectief.nl
Medewerker beheer Arie Keijzer arie.keijzer@flevolandsagrarischcollectief.nl
Assistent medewerker beheer Jan Schreuder beheer@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Anna Zwijnenburg projecten@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Albert Jan Olijve projecten@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Theo Hogendoorn theo.hogendoorn@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Annemarie Hooymans annemarie.hooymans@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Jacob Eising projecten@flevolandsagrarischcollectief.nl
Financiën Tanja Roelofs financien@flevolandsagrarischcollectief.nl
Administratie Nadia Vercraeye buro@flevolandsagrarischcollectief.nl
Kwaliteitshandboek Mirjam de Wit buro@flevolandsagrarischcollectief.nl
 

Ledenraad

Noordoostpolder  Leo te Stroete
 Digni van den Dries
 Maik Verwer
Oostelijk Flevoland  Paul Cryns
 Hubert Ceelaert
 Kees van Stee
 Werner Schulte
Zuidelijk Flevoland  Janneke Middelkamp
 Douwe Monsma
 Bert Talens