Postadres

Secretariaat Coöperatie Flevolands Agrarisch Collectief U.A.
Gruttoweg 2
3897 LT Zeewolde
info@flevolandsagrarischcollectief.nl
KvK-nummer: 62242326

Werkorganisatie

Werkorganisatie

Bestuur

 

Dagelijks Bestuur

Voorzitter Coby Dekker- van den Berg voorzitter@flevolandsagrarischcollectief.nl
Secretaris Mark Geling secretaris@flevolandsagrarischcollectief.nl
Penningmeester Harry Schreuder penningmeester@flevolandsagrarischcollectief.nl
 

Bestuur

algemeen lid Frans van Aart
algemeen lid Arnold Michielsen (namens LTO-Noord)
algemeen lid Jan Groot
 

Werkorganisatie

Coördinator Wim Stegeman coordinator@flevolandsagrarischcollectief.nl
Medewerker beheer Herman van de Wal beheer@flevolandsagrarischcollectief.nl
Medewerker beheer Arie Keijzer arie.keijzer@flevolandsagrarischcollectief.nl
Assistent Veldmedewerker Jan Schreuder beheer@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Anna Zwijnenburg projecten@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Albert Jan Olijve projecten@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Theo Hogendoorn theo.hogendoorn@flevolandsagrarischcollectief.nl
Projectmedewerker Annemarie Hooymans annemarie.hooymans@flevolandsagrarischcollectief.nl
Financiën Tanja Roelofs financien@flevolandsagrarischcollectief.nl
Administratie Allet Geling-Bruins buro@flevolandsagrarischcollectief.nl
Kwaliteitshandboek Mirjam de Wit
 

Ledenraad

Noordoostpolder  Leo te Stroete
 Gerard de Bruijn
 Digni van den Dries
Oostelijk Flevoland  Paul Cryns
 Hubert Ceelaert
 Kees van Stee
 Werner Schulte
Zuidelijk Flevoland  Janneke Middelkamp
 Douwe Monsma
 Peter Hilgers