Adres

BoerenNatuur Flevoland
De Drieslag 30
8251 JZ Dronten

E-mail: info@boerennatuurflevoland.nl

Tel. kantoor: 06-49063049

KvK-nummer: 62242326

 

Dagelijks Bestuur

Interim voorzitter / secretaris Mariëlle Keijzer marielle.keijzer@boerennatuurflevoland.nl
Penningmeester Harry Schreuder harry.schreuder@boerennatuurflevoland.nl
 

Bestuur

Algemeen lid Frans van Aart frans.van.aart@boerennatuurflevoland.nl
Algemeen lid Ard van Wees ard.van.wees@boerennatuurflevoland.nl
Algemeen lid Jan Groot jan.groot@boerennatuurflevoland.nl
 

Werkorganisatie

Directeur Jitske de Hoop jitske.de.hoop@boerennatuurflevoland.nl
Senior projectleider Wim Stegeman wim.stegeman@boerennatuurflevoland.nl 
Projectleider Albert Jan Olijve albertjan.olijve@boerennatuurflevoland.nl
Projectleider Anna Zwijnenburg anna.zwijnenburg@boerennatuurflevoland.nl
Projectleider Martine Schoone martine.schoone@boerennatuurflevoland.nl
Projectleider Annemarie Hooymans annemarie.hooymans@boerennatuurflevoland.nl
Veldmedewerker Arie Keijzer arie.keijzer@boerennatuurflevoland.nl
Veldmedewerker Raphaël Ostendorf raphael.ostendorf@boerennatuurflevoland.nl 
Assistent veldmedewerker Jan Schreuder jan.schreuder@boerennatuurflevoland.nl
Financieel medewerker Wouthera van der Horst wouthera.van.der.horst@boerennatuurflevoland.nl
 

Ledenraad

Noordoostpolder  Leo te Stroete
 Digni van den Dries
 Maik Verwer
Oostelijk Flevoland  Paul Cryns
 Bormé Bosma
 Kees van Stee
 Werner Schulte
Zuidelijk Flevoland  Janneke Middelkamp
 Bert Talens
 Henk Janknegt

Contactformulier

Heb je interesse om iets te doen met agrarisch natuurbeheer of met één van de projecten?
Of heb je een andere vraag? Neem contact met ons op door middel van onderstaand contactformulier.
Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.