Postadres

Secretariaat Coöperatie Flevolands Agrarisch Collectief U.A.
Meerkoetenweg 23
8218 NA  Lelystad
info@facflevoland.nl
KvK-nummer: 62242326

Werkorganisatie

Werkorganisatie

Bestuur

Contactformulier

Heb je interesse om iets te doen met agrarisch natuurbeheer of met één van de projecten?
Of heb je een andere vraag? Neem contact met ons op door middel van onderstaand contactformulier.
Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Dagelijks Bestuur

Voorzitter Peter Bentum peter.bentum@facflevoland.nl
Penningmeester Harry Schreuder harry.schreuder@facflevoland.nl
Secretaris Mariëlle Keijzer marielle.keijzer@facflevoland.nl
 

Bestuur

algemeen lid Frans van Aart frans.van.aart@facflevoland.nl
algemeen lid Arnold Michielsen (namens LTO-Noord) arnold.miechielsen@facflevoland.nl
algemeen lid Jan Groot jan.groot@facflevoland.nl
 

Werkorganisatie

Coördinator Wim Stegeman wim.stegeman@facflevoland.nl
Projectleider Anna Zwijnenburg anna.zwijnenburg@facflevoland.nl
Projectleider Albert Jan Olijve albertjan.olijve@facflevoland.nl
Projectleider Annemarie Hooymans annemarie.hooymans@facflevoland.nl
Projectleider Jacob Eising jacob.eising@facflevoland.nl
Projectleider Lennard Duijvestijn lennard.duijvestijn@facflevoland.nl
Projectleider Theo Hogendoorn theo.hogendoorn@facflevoland.nl
Veldmedewerker Arie Keijzer arie.keijzer@facflevoland.nl
Veldmedewerker Herman van der Wal herman.van.der.wal@facflevoland.nl
Assistent veldmedewerker Jan Schreuder jan.schreuder@facflevoland.nl
Financieel medewerker Tanja Roelofs tanja.roelofs@facflevoland.nl
Administratief medewerker Nadia Vercraeye nadia.vercraeye@facflevoland.nl
Kwaliteitshandboek Mirjam de Wit info@facflevoland.nl
 

Ledenraad

Noordoostpolder  Leo te Stroete
 Digni van den Dries
 Maik Verwer
Oostelijk Flevoland  Paul Cryns
 Hubert Ceelaert
 Kees van Stee
 Werner Schulte
Zuidelijk Flevoland  Janneke Middelkamp
 Douwe Monsma
 Bert Talens